دوازدهمین گردهمایی قاریان قرآن باقرالعلوم ( ع ) شهرستان کاشمر برگزار گردید

در آستانه بهار و آغاز سال جدید دوازدهمین گردهمایی قاریان قرآن باقرالعلوم ( ع ) شهرستان کاشمر در تاریخ پنج شنبه 8 / 1 / 92  در محل سالن آستانه امامزاده سید حمزه (ع ) برگزار گردید در این محفل قرآنی ضمن تلاوت آیات کتاب آسمانی ( قرآن ) توسط چند تن از اساتید و قاریان برجسته شهرستان از مقام عالی اساتید ، قاریان و خادمین قرآن منجمله استاد محمد پور حسن و قاری وخادم قرآن محمود دهقانی تجلیل و به پاس قدردانی از زحمات ایشان لوح تقدیر اهدا گردید همچنین در این مراسم از خانواده شهید گرانقدر کاظم  صاحب الزمانی از شهدای هشت سال دفاع مقدس به پاس ارج نهادن به مقام شامخ شهیدان نیز تجلیل به عمل آمد .

حجت الاسلام و المسلمین یعقوبی امام جمعه کاشمر در این مراسم ضمن قدردانی از حضار و برگزار کنندگان این محفل قرآنی با اشاره به روایات بیان فرمودند : قرآن ربیع القلوب است و دل انسان با قرآن بهاری می شود ایشان ابراز امیدواری نمودند که برپایی چنین محافل قرآنی نشان دهنده بهره مندی از برکات و انوار قرآن در دلهای علاقمندان و شرکت کنندگان در محفل است و با تصور به اینکه وقتی قرآن تلاوت می کنیم با خدا ارتباط برقرار می کنیم بر پیاده سازی و عمل به دستورات قرآن در زندگی تاکید نمودند و با اشاره به چند آیه از قرآن کریم پیروی از دستورات قرآن را برای حضار گوشزد نمودند.

ایشان در ادامه بیان نمودند با پیروی از دستورات قرآن می توان از برکات آن بیشتر استفاده کرد و روح متزلزل خود را می توان به ثبات شخصیتی رساند و راه درست را پیدا کرد .

در این مراسم نیز با بیان مختصری درباره زندگانی مرحوم استاد محمد علی اوحدی یاد و خاطره آن استاد بزرگ تلاوت قرآن کریم گرامی داشته شد و شادی روح ایشان حمد و سوره تلاوت گردید .

/ 2 نظر / 23 بازدید
نظافتی

با عرض سلام و خسته نباشید تشکر میکنم از ارسال اطلاعات در خصوص انجمن که مارا از اخبار انجمن قاریان قرآن باقرالعلوم بی خبر نمی گذارین

نصیری

سلام . لینکی ار تلاوت خودم را می گذارم . بی زحمت شما یا قاری دیگری که می شناسید این تلاوت را تقلید کند . ولینکش را برایم بفرستد . یعنی عین من بخواند . ولی جاهای که من خروج دارم شما خارج نشوید . وجاهای که من مشکل تجویدی دارم شما اصلح کنید . چون من نزدیک به 50 سالم است نمی توانم مثل جوانان از اول شروع کنم . تنها راه اصلاح تلاوت من همین است چون از طریق قیاس دو تلاوت متوجه اشتباهات خودم می شوم . جاهای دیگر اشکالاتم را گفتند ومن خوب متوجه نمی شوم مخصوصا خروج ها را . خواهشن این لطف را در مورد من انجاب بدهید . خدا ازتون راضی باشد . بعد لینک تقلیدی را به ایمیل من بفرستید ایمیل من nasiri4448@gmail.com لینک تلاوت من http://s5.picofile.com/file/8131625442/1393_4_23_taha_1_A_gholamhossein_nasiri.mp3.html